Pokémon Türkiye Forumları | Pokémon ve Anime Paylaşım Platformu

Tam Versiyon: Adobe PhotoShop CS3 Türkçe Full
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
[align=center][Resim: 2njc8ex.jpg]
Adobe Photoshop CS3 Türkçe
Adobe, tasarımcılar ve profesyonel fotoğrafçılar tarafından merakla beklenen Photoshop CS3 yazılımının yanında tamamen yeni bir sürüm olan Photoshop CS3 Extended programını da satışa sunacak. Photoshop CS3 Extended, yaratıcı profesyonellerin farklı mecralarda dijital görüntü işleme sınırlarını genişletmelerine olanak sağlayacak.
Photoshop CS3 Extended, Photoshop CS3′ün tüm özelliklerine ek olarak 3 boyutlu (3D) ve hareketli grafiklerin, görsel ölçümlerinin ve analizlerinin entegrasyonunu sağlayabilen yepyeni yeteneklerle geliyor. Photoshop CS3 Extended ayrıca mimari, mühendislik, sağlık ve bilim profesyonellerinin iş akışlarını hem sadeleştiriyor hem de hızlandırıyor. Photoshop CS3 ve Photoshop CS3 Extended programlarının muhteşem özellikleri ve detayları Adobe’nin 27 Mart’ta Newyork’da gerçekleştireceği Adobe Creative Suite 3 lansmanında resmi olarak açıklanacak. Photoshop CS3 ve Photoshop CS3 Extended’ın Macintosh platformu için Evrensel (Universal) sürümü ile Microsoft Windows XP ve Windows Vista® sürümleri bulunacak.
Yepyeni özellikler geliyor
Photoshop CS3 Extended ile film video ve multimedya profesyonelleri, grafik ve web tasarımcıları, 3D ve hareket temelli içerikleri düzenlerken Photoshop’un görüntü işleme araçları ve boyama motorunun gücünü kullanabiliyorlar. Film ve video uzmanları çoklu video kareleri üzerinde 3D model görselleme ve doku düzenleme, boyama ve klonlama yapabiliyorlar. Animasyon üreticileri, zengin 3D içerikleri 2D düzenlemelerle dönüştürme ve birleştirme işlemini gerçekleştirebiliyorlar. Grafik ve web tasarımcıları bir seri görselden animasyon yaratıp bu çalışmaları QuickTime, MPEG-4 ve Adobe Flash Video gibi bir çok formatta kaydedebiliyorlar.
Çok daha profesyonel
Photoshop CS3 Extended ayrıca kullanıcıların değerli kalitatif ve kantitatif bilgileri görseller arasından kolayca ayıklayabilmesini sağlıyor. Ölçümleme ve analiz araçlarının yanında, daha fazla özelleştirilmiş görsel formatların da desteklenmesi sayesinde, mimarlar, sağlık profesyonelleri ve bilim alanında çalışanlar istedikleri görselleri orijinal formatlarında görüntüleme, yorum ekleme ve düzenleme imkanlarına sahip oluyor. Radyologlar, hastaların zaman durumunu daha yakından takip edebiliyor, araştırmacılar tıbbi görsellerden sunum amaçlı animasyonlar yaratabiliyor ve mimarlar 3D görsellerindeki nesnelerde doğru ölçüm yapabiliyor.
Uyumlu bir aile
Adobe, her ihtiyaca uygun bir Photoshop sunuyor. Photoshop CS3 ve Photoshop CS3 Extended Photoshop ailesinin merkezini oluşturuyorlar. Ailede ayrıca profesyonel ve ilgili amatör fotoğrafçılara komple dijital karanlık odayı sunan Adobe Photoshop Lightroom™ programı; fotoğraf severlere düzenleme ve paylaşma imkanları sunan Adobe Photoshop Elements programları da bulunuyor. Adobe Photoshop CS3 ve Photoshop CS3 Extended programlarının satışa çıkışı İlkbahar 2007 olarak planlanıyor. Daha fazla bilgi için www.adobe.com/go/photoshop sayfasını ziyaret edlebilir.
[Resim: indirgl5.gif]
https://rapidshare.com/files/111609236/A....part1.rar
https://rapidshare.com/files/110447442/A....part2.rar
https://rapidshare.com/files/110477374/A....part3.rar
https://rapidshare.com/files/110771191/A....part4.rar
https://rapidshare.com/files/110796891/A....part5.rar

Crack
https://rapidshare.com/files/110801753/A..._Crack.rar
RAR ŞİFRESİ
https://rapidshare.com/files/212587345/r...e.txt.html

Not:Upload Benim değildir Bende 5.Parttayım indirince hemen uploada başlayacağım


emegine saglık saol
(20-04-2009, 05:40 PM)rapper link Adlı Kullanıcıdan Alıntı:emegine saglık saol
[b]BEnim emeğim değil kendim ayrıca konu yazdım ona teşekkür eebilirsin ;) [/b]
rar şifresinin linki kırılmış rar şifresi nedir  ???
mayonez.net  :-\