Pokémon Türkiye Forumları | Pokémon ve Anime Paylaşım Platformu

Tam Versiyon: Pokémon Duel!
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3
[Resim: Pokemon-Duel.jpg]
[Resim: logo.png]Güzele benziyor denerim mutlaka

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yükledim ama telefonum açmadı. Giriş ekranında takılıp kalıyor. Çok ta umutluydum :(
iPhone 4S, ilk ve tek telefonum. 8 yıldır beraberiz, belki de 9 oldu. Açtı oyunu fakat bir süre sonra kapandı  XP Bilgisayardan oynamanın bir yolu var mı acaba?
Aynı sorunlar bende de var. Giriş ekranı gelmiyor. Zamanla düzelir umarım bizde oynarız.
(25-01-2017, 07:17 PM)zamazinqo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Aynı sorunlar bende de var. Giriş ekranı gelmiyor. Zamanla düzelir umarım bizde oynarız.
Bendede aynı sorun var inşAllah kısa sürede düzelir

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bana geldi. Oyun satranç gibi ve zevkli cidden. Kendiliğinden düzeldiği için ne oldu bilmiyorum sizinki de düzelir inşallah.
(25-01-2017, 10:37 PM)KiiroDora Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bana geldi. Oyun satranç gibi ve zevkli cidden. Kendiliğinden düzeldiği için ne oldu bilmiyorum sizinki de düzelir inşallah.


Sen söyledikten sonra tekrar açtım ve oldu bu sefer. Ama sevdiğim pek söylenemez. Karakter oluşturma ve grafikler güzel ama oynanış şekli ve Online olması sorun benim için :(
Yükledikten 5 dakika sonra sildim :D hiç beğenmedim
Zaten oyun strateji ile alakalı tamamen ksrşı taraftaki figürlerin gücü aşırı fazla olmadığı sürece bir sorun olmuyor kazanmak stratejiye bağlı. Böyle oyunlarını çok sevdiğimden bu oyunu da tuttum ama görünüşe göre neredeyse kimse beğenmemiş :D
Sayfalar: 1 2 3