Pokémon Türkiye Forumları | Pokémon ve Anime Paylaşım Platformu | Pokemon Go
Satılık Pokemon Peluş Arıyorum - Baskı Önizleme

+- Pokémon Türkiye Forumları | Pokémon ve Anime Paylaşım Platformu | Pokemon Go (http://pokemonturkiye.com/mybb)
+-- Forum: PT BAZAR (http://pokemonturkiye.com/mybb/forum-pt-bazar-15)
+--- Forum: Pokemon Taso , Kart , Satış-Takas (http://pokemonturkiye.com/mybb/forum-pokemon-taso-kart-satis-takas-140)
+---- Forum: Arıyorum (http://pokemonturkiye.com/mybb/forum-ariyorum-141)
+---- Konu Başlığı: Satılık Pokemon Peluş Arıyorum (/konu-satilik-pokemon-pelus-ariyorum-12995.html)Satılık Pokemon Peluş Arıyorum - akulupikachu - 01-08-2015

Arkadaşlar merhaba, elinizde temiz, sıfıra yakın derecede satılık Pokemon peluş oyuncakları varsa yoruma fiyatıyla beraber fotoğrafını atabilir misiniz? Ya da İzmir'de satılan bir yer biliyor iseniz söyleyebilir misiniz? Teşekkürler.


RE: Satılık Pokemon Peluş Arıyorum - mahmut61 - 01-08-2015

Kardesim sana soyle yardimci olayim burada olanlar satmaz ve bu en dogal hakki cunku Turkiye de bulmak cok zor.Cin veya japonyadan getirtebilirsin ucuz oluyor ama guvenilir bulmakta zor.Ben Ankara'da cok aradim ama bulamadim.


RE: Satılık Pokemon Peluş Arıyorum - tlhGS - 01-08-2015

Geçen sene ebay'den (good-daytoys nickli satıcı) aldığım Snorlax peluşu için her şey dahil 5.50 $ ödemiştim. Sırf meraktan aldım, giden de 12-13 TL olurdu yani pişman olmazdım.
Satıcının ilgisi beni çok şaşırttı. Siparişi verirken tahmini geliş süresi için 20-25 gün yazıyordu, o süreyi geçince benimle sürekli iletişime geçti. Tam ümidi kesmiştim, para iadesi yapabileceğini de söyledi ama biraz daha bekledim ve yaklaşık 45 günün sonunda elime ulaştı. En ufak bir yırtık vs. yoktu.

Türkiye içi biraz zor bulursun bence. ebay iyidir.

Spoiler:
OZZEZ5.jpg
7bbvzL.jpgRE: Satılık Pokemon Peluş Arıyorum - CmmS - 01-08-2015

Burada satacak olanlar zaten konu açıyor.(Linkleri görebilmek için, lütfen buraya tıklayarak kayıt olun. bu kısmı incele bir istersen.) Yurtdışından alabiliyorsan, ebay yada alibaba sitelerinden alabilirsin. Genel olarak sorun olmuyor bu sitelerden yapılan alişverişlerde. Güvenli alışveriş için belli ipuçları veren bir video kaydetmiştim. İzlemek istersen link: Linkleri görebilmek için, lütfen buraya tıklayarak kayıt olun. (Alibaba için de bu videodakiler geçerlidir.)